שורט ג'ינס

שורט גינס
את רוצה לקנות שורט מעוצב, אסתטי וסקסי, אבל את יודעת טוב מאוד שמתוך 100 שורטים אפשריים, כל אחד מהם ייראה עלייך לגמרי שונה ורק אחד מהם יעניק לך את המראה שאת באמת רואה בעיני רוחך. אנחנו בדרך כלל לא חושבים על זה, אבל ההבדלים בין דגמים שונים של פריטי אופנה הם ברובם ברמה של התת מודע. יש דגם אחד שיושב עלינו מעולה ודגם אחר שלא נסכים להניח על עצמנו אפילו לעוד דקה נוספת, אבל כשבוחנים את שני הדגמים האלה לעומק, מגלים שההבדלים ביניהם, אם בכלל אפשר לזהות אותם בעין, הם כל כך זניחים וזעירים שלא ברור איך נוצר הבדל כל כך משמעותי בתוצאה. ואחרי שנתנו את הרקע, הנה הפרמטרים שכדאי לחשוב עליהם כשבוחרים שורט גינס.
 
בחירת שורט ג'ינס – ככה עושים את זה
הפרמטר הראשון שיש להיסגר עליו בבחירת שורט ג'ינס הוא הצבע. ככלל, צבע ג'ינס כחול אותנטי הוא הצבע שמעניק לשורט את המראה הסקסי הקלאסי שאת כנראה מחפשת. את יכולה בהחלט להצטייד בדגמים נוספים המגיעים עם צבעים אחרים, אבל לצבע יש משמעות גדולה מאוד במכנסי שורט וחשוב מאוד להביא אותו כשיקול מפתח בבחירת הדגם המועדף. הדבר השני שאת צריכה לקחת בחשבון הוא הגזרה הכללית וזה אומר התצורה הכוללת של השורט – גובה בשוליים, גובה במרכז, רוחב למעלה, רוחב למטה וגודל פתחי רגליים לעומת רוחב בד החיבור ביניהם. אלה הן דוגמאות נהדרות לפרמטרים שמשפיעים מאוד על התוצאה הסופית, לרוב באופן בלתי מודע.
 
כיסים, זוויות ומידת חופש
שלושה פרמטרים חשובים שמשפיעים מאוד על מראה של שורט גינס הם גודל ועיצוב הכיסים האחוריים, זווית השיפוע של פתחי הרגליים ומידת החופש בין פתחי הרגליים ובין הרגליים שבתוכם, הרגליים שלך. שלושת הפרמטרים הללו הם שיכריעו בדרך כלל את התוצאה הסופית יותר מכל פרמטר אחר והעניין הוא שלכל מבנה גוף יש את הפתרון המתאים לו ביותר. אם יש לך שורט גינס שיושב עלייך מושלם, תשמרי אותו לנצח ותמיד הקפידי לקנות אחד שנראה בדיוק כמוהו.

אצלנו בחנות בוטיק שרונס תוכלי למצוא מבחר גדול של דגמי שורט גינס בגוונים שונים, גזרות שונות ועיצובים שונים של כיסים וזוויות פתחי רגליים. בנוסף, בדגמים שלנו תוכלי למצוא את הדגמים הקלאסיים עם מראה וינטג' סקסי או לחילופין את המראה המודרני מלווה בקרעים, שפשופים ותפירת טלאים. איזה שורט בא לך היום? חפשי אותו אצלנו באתר או צרי עמנו קשר עוד היום בטלפון 050-6964055.
 
x

#{title}

#{text}

#{price}