חצאית לבנה

חצאית לבנה
לכל פריט אופנה שאת בוחרת להניח על גופך יש משמעות בלוק הכולל וישנם גם כמה פריטים שהמשמעות הזאת לא מסתכמת בהשפעה אסתטית או ויזואלית, אלא גם יוצרת אמירה תדמיתית. חצאית היא אולי פריט האופנה שדרכו אפשר להמחיש זאת בצורה הטובה ביותר ורצוי דרך הקצוות – חצאית מיני קצרצרה, חצאית מידי עד הברך או חצאית מקסי עד העקב – כל אחת מהחצאיות האלה יכולה ליצור עבורך תדמית שונה לחלוטין מעצם זה שאת לובשת אותה. חצאית לבנה היא דוגמא נוספת, במיוחד אם היא מגיעה עם נופך סקסי.
 
צבעים ובגדים – הקשר שאי אפשר לפרום
לכולנו ברור שצבע הוא מרכיב מפתח בנראות והאסתטיקה של הבגדים אותם אנו לובשים, אלא שלרוב אנו מתייחסים לצבע ברמה של התאמה בין פריטים אחרים שאנו לובשים והתאמה לנו עצמנו ולגוון העור, השיער והעיניים שלנו. בפועל, לצבע של הבגדים אותם אנו לובשים יכולות להיות אמירות מאוד משמעותיות שאנחנו כלל לא ערים להן. אדום למשל הוא גוון נועז אך כזה שיוצר ניכור. לבן הוא גוון טהור ואלגנטי אך כזה שנוטה להתלכלך בקלות. שחור הוא גוון סקסי ומסתורי (אבל חייבים קצת לגוון). לא בכל בגד שאנו לובשים באות המשמעויות האלה לידי ביטוי באותה עוצמה, אבל הן תמיד נוכחות שם. הקסם האמיתי נוצר ברגע שמתקיים ניגוד בין הגוון ובין הגזרה.
 
חצאית לבנה קצרה או ארוכה?
כדי להמחיש את הדברים, אפשר לבחון את ההשפעה של הצבע על שני פריטי אופנה שהגזרה שלהם מעבירה מסרים שונים והדוגמא הטובה ביותר לכך היא זו של חצאית לבנה. חצאית כזאת יכולה להגיע בתצורת מיני קצרצר וצמוד או בתצורת מקסי חופשי ומשוחרר. במקרה הראשון, מתקיים ניגוד בין הערך הסקסי והנועז של הגזרה ובין הערך האלגנטי והטהור של הצבע, מה שיוצר אפקט של מסתורין, עניין וייחודיות שאינם מתקבלים עם גוונים אחרים שמתאימים באופיים לגזרה והמסר שהיא מעבירה. במקרה השני, מתקיימת השלמה מושלמת בין השניים, מה שהופך כל חצאית לבנה ארוכה לפריט שכל כולו תום וטוהר.

אצלנו בבוטיק שרונס אנחנו מקפידים להציע לך את כל האפשרויות במסגרת קולקציות שבתוכן תוכלי למצוא את כל המסרים האפשריים ואת כל השילובים האפשריים, לרבות ניגוד והשלמה בין גזרות, גוונים ומוטיבים אחרים בבגד. את רק צריכה להחליט מהו המסר שתרצי להעביר לסביבה עם החצאית שלך ופשוט להזמין את החצאית הזאת כאן אצלנו באתר. רוצה לשמוע עוד על גוונים, גזרות ואופנה? צרי עמנו קשר עוד היום בטלפון 050-6964055. 
x

#{title}

#{text}

#{price}