בלוג 

חולצה וחצאית לאירוע

חולצה וחצאית לאירוע

בחירת בגדים לאירוע היא משימה לא פשוטה ולא בגלל שאין לנו מספיק בגדים או שאין לנו מספיק בגדים יפים, אלא בגלל שא' אנחנו צריכים מדי פעם לגוון וב' כל פריט שאנחנו מניחים על גופנו חייב להתאים ללוק הכולל שאנחנו רוצים ליצור. בדיוק מהסיבה הזאת, אם את מחפשת בגדים לאירוע, יהיה זה נכון יותר מבחינתך לחפש למשל חולצה וחצאית לאירוע מאשר להיכנס לחנויות שונות ולחפש פריטים נפרדים בניסיון לייצר את הקשר הזה בעצמך. סטים של מכנס וחולצה לאירוע או כל שילוב אחר של פריטי ביגוד, הם סטים שנוצרים ולעיתים מעוצבים ונתפרים מראש, על ידי אנשי מקצוע מתוך כוונה ברורה ליצור סט שכלל החלקים שלו מתכתבים זה עם זה, והכל על בסיס עקרונות אופנתיים מקצועיים.

שורט ג'ינס

שורט ג'ינס

את רוצה לקנות שורט מעוצב, אסתטי וסקסי, אבל את יודעת טוב מאוד שמתוך 100 שורטים אפשריים, כל אחד מהם ייראה עלייך לגמרי שונה ורק אחד מהם יעניק לך את המראה שאת באמת רואה בעיני רוחך. אנחנו בדרך כלל לא חושבים על זה, אבל ההבדלים בין דגמים שונים של פריטי אופנה הם ברובם ברמה של התת מודע. יש דגם אחד שיושב עלינו מעולה ודגם אחר שלא נסכים להניח על עצמנו אפילו לעוד דקה נוספת, אבל כשבוחנים את שני הדגמים האלה לעומק, מגלים שההבדלים ביניהם, אם בכלל אפשר לזהות אותם בעין, הם כל כך זניחים וזעירים שלא ברור איך נוצר הבדל כל כך משמעותי בתוצאה. ואחרי שנתנו את הרקע, הנה הפרמטרים שכדאי לחשוב עליהם כשבוחרים שורט גינס.

חצאית לבנה

חצאית לבנה

לכל פריט אופנה שאת בוחרת להניח על גופך יש משמעות בלוק הכולל וישנם גם כמה פריטים שהמשמעות הזאת לא מסתכמת בהשפעה אסתטית או ויזואלית, אלא גם יוצרת אמירה תדמיתית. חצאית היא אולי פריט האופנה שדרכו אפשר להמחיש זאת בצורה הטובה ביותר ורצוי דרך הקצוות – חצאית מיני קצרצרה, חצאית מידי עד הברך או חצאית מקסי עד העקב – כל אחת מהחצאיות האלה יכולה ליצור עבורך תדמית שונה לחלוטין מעצם זה שאת לובשת אותה. חצאית לבנה היא דוגמא נוספת, במיוחד אם היא מגיעה עם נופך סקסי.

סט חצאית וטופ

סט חצאית וטופ

אם יש פריט אופנה אחד שמוכיח שגם עם מינימום בד ועם מינימום עיצוב אפשר עדיין להיראות חגיגיים ומיוחדים, הרי שזה יהיה הטופ. הטופ, שאותו אפשר לקנות כפריט בודד שעומד בפני עצמו או במסגרת סט חצאית וטופ בדרך כלל, הוא פריט אופנה שהופך את הגוף שלך לשחקן מפתח באאוטפיט הכולל. זאת הסיבה שנשים רבות נמנעות ממנו לחלוטין בעוד נשים אחרות לא יכולות בלעדיו. ואחרי שאמרנו את זה, טופ וחצאית הם שני פריטים שיכולים ליצור כל כך הרבה אפשרויות של אאוטפיט וליצור כל כך הרבה סוגים של תדמית ולוק אופנתי, שגם בפריט המינימליסטי הזה לכאורה, עדיין נשארה לך מלאכת הבחירה.

x

#{title}

#{text}

#{price}